Uživatel: nepřihlášen [Přihlásit]



RSS kanály pro Vás

Přidejte si do RSS čtečky naše kanály a už nikdy Vám neunikne žádná novinka v našem knihkupectví.

RSS 0.91 RSS 2.00

Rozhovory

Reklama

Nacházíte se zde: Knihkupectví → Knihy → Ffordeová Katie → Návrat Grace

Vážení zákazníci,

provoz internetového knihkupectví Eruditus byl bohužel ukončen. Z tohoto důvodu nepřijímáme žádné objednávky a nejsme schopni zajistit dodání vybraného zboží. Děkujeme za pochopení.

Návrat Grace

Ffordeová Katie

Kniha Návrat Grace

cena v našem knihkupectví: 42 Kč,- (běžně: 49 Kč,-)

Tato kniha není v tuto chvíli bohužel v prodeji. Pokud nám zde vložíte svůj email, budeme vás informovat, jakmile bude k dispozici.
Dostupnost: Momentálně nedostupné

Grace Soudleyová žije v překrásném venkovském domě, který se ale pomalu rozpadá. Zoufale zápolí s nedostatkem peněz a snaží se vyrovnat s ranami …

Informace o knize

V kategorii: Krásná literaturaRomantika, romány pro ženy
Nakladatelství: Olympia
Počet stran:301
Rok vydání:2005
Vazba:paperback
Rozměry:128 × 200 mm
ISBN:80-7033-927-6
EAN:9788070339275
Vloženo:20.01. 2012

Kniha Návrat Grace - další informace

Grace Soudleyová žije v překrásném venkovském domě, který se ale pomalu rozpadá. Zoufale zápolí s nedostatkem peněz a snaží se vyrovnat s ranami osudu, které ji v poslední době potkaly. Manžel Edward si našel mladší a atraktivnější ženu, sourozenci se vrhli na dědictví a odvezli z domu všechen nábytek, který měl nějakou hodnotu. Grace, která se provdala příliš mladá a nemá žádnou profesi, se pokouší najít náplň života. Jednoho dne se čirou náhodou potká s El1ií, mladou ženou, která opustila svého přítele a otce očekávaného dítěte a hledá střechu nad hlavou. A obě ženy se spřátelí. Plachá Grace, která se vzdala naděje, že by dokázala navázat nový milostný vztah, a dynamická Ellie, která má dostatek odvahy rozhodovat o svém dalším osudu a začít znovu, vytvoří harmonicky fungující domácnost, do níž záhy přibude Demi, dcera bývalého Graceina manžela. Všechny tři začnou postupně zařizovat dům a při jedné z úklidových akcí objeví Grace staré deskové malby na okenicích. Obrazy jsou poničené, a tak se Ellie rozhodne najít restaurátora. Seznámí se s Randolphem Fraserem, který se ujme nejen obrazů, ale laskavě pečuje i o Ellii. Grace je odhodlána pořádat placené ochutnávky vína, doplněné večeřemi a hodnocením nápojů. Mezi hosty je i Flynn, který ji proti její vůli stále více přitahuje. Je totiž pravým opakem jejího bývalého muže. Laskavý, se smyslem pro humor, vždy ochotný pomoci. Flynn brzy najde způsob, jak s uzavřenou Grace jednat, a pomalu si získává její náklonnost. Dokáže ji ochránit před útoky sourozenců, kteří v deskových obrazech vidí jen další možný zisk, pomůže jí s opravami domu a Grace si pomalu začíná uvědomovat, že se zbavuje předchozí bázlivosti a objevuje nové životní radosti.


Naše cena: 42 Kč,- (běžná cena: 49 Kč,-)

S touto knihou zákazníci kupují

Kam dál?


Nepřehlédněte!

Zasílání novinek na e-mail

Na zadaný e-mail Vám budeme jednou týdně posílat informaci o zajímavých knižních novinkách a dotiscích

Zasílání novinek
Email:

Tipy na knihy (více tipů)

Kniha S láskou, Rosie

S láskou, Rosie

Cecelia Ahernová

„V životě je jen málo věcí jistých, ale jedna podle mě rozhodně – ať uděláš cokoliv, následky si neseš celý život.“

naše cena: 297 Kč,-
(běžná cena: 349 Kč,-)
detail knihy | koupit


Další knihy autora

Ffordeová Katie


Další knihy kategorie



Tisk | Na začátek ^

© 2005 - 2017 Internetové knihkupectví Eruditus.cz
O provozovateli | Prohlášení o ochraně osobních údajů
Created by Nuvio.cz