Uživatel: nepřihlášen [Přihlásit]RSS kanály pro Vás

Přidejte si do RSS čtečky naše kanály a už nikdy Vám neunikne žádná novinka v našem knihkupectví.

RSS 0.91 RSS 2.00

Rozhovory

Reklama

Nacházíte se zde: Knihkupectví → Knihy → Ffordeová Katie → Návrat Grace

Vážení zákazníci,

provoz internetového knihkupectví Eruditus byl bohužel ukončen. Z tohoto důvodu nepřijímáme žádné objednávky a nejsme schopni zajistit dodání vybraného zboží. Děkujeme za pochopení.

Návrat Grace

Ffordeová Katie

Kniha Návrat Grace

cena v našem knihkupectví: 42 Kč,- (běžně: 49 Kč,-)

Tato kniha není v tuto chvíli bohužel v prodeji. Pokud nám zde vložíte svůj email, budeme vás informovat, jakmile bude k dispozici.
Dostupnost: Momentálně nedostupné

Grace Soudleyová žije v překrásném venkovském domě, který se ale pomalu rozpadá. Zoufale zápolí s nedostatkem peněz a snaží se vyrovnat s ranami …

Informace o knize

V kategorii: Krásná literaturaRomantika, romány pro ženy
Nakladatelství: Olympia
Počet stran:301
Rok vydání:2005
Vazba:paperback
Rozměry:128 × 200 mm
ISBN:80-7033-927-6
EAN:9788070339275
Vloženo:20.01. 2012

Kniha Návrat Grace - další informace

Grace Soudleyová žije v překrásném venkovském domě, který se ale pomalu rozpadá. Zoufale zápolí s nedostatkem peněz a snaží se vyrovnat s ranami osudu, které ji v poslední době potkaly. Manžel Edward si našel mladší a atraktivnější ženu, sourozenci se vrhli na dědictví a odvezli z domu všechen nábytek, který měl nějakou hodnotu. Grace, která se provdala příliš mladá a nemá žádnou profesi, se pokouší najít náplň života. Jednoho dne se čirou náhodou potká s El1ií, mladou ženou, která opustila svého přítele a otce očekávaného dítěte a hledá střechu nad hlavou. A obě ženy se spřátelí. Plachá Grace, která se vzdala naděje, že by dokázala navázat nový milostný vztah, a dynamická Ellie, která má dostatek odvahy rozhodovat o svém dalším osudu a začít znovu, vytvoří harmonicky fungující domácnost, do níž záhy přibude Demi, dcera bývalého Graceina manžela. Všechny tři začnou postupně zařizovat dům a při jedné z úklidových akcí objeví Grace staré deskové malby na okenicích. Obrazy jsou poničené, a tak se Ellie rozhodne najít restaurátora. Seznámí se s Randolphem Fraserem, který se ujme nejen obrazů, ale laskavě pečuje i o Ellii. Grace je odhodlána pořádat placené ochutnávky vína, doplněné večeřemi a hodnocením nápojů. Mezi hosty je i Flynn, který ji proti její vůli stále více přitahuje. Je totiž pravým opakem jejího bývalého muže. Laskavý, se smyslem pro humor, vždy ochotný pomoci. Flynn brzy najde způsob, jak s uzavřenou Grace jednat, a pomalu si získává její náklonnost. Dokáže ji ochránit před útoky sourozenců, kteří v deskových obrazech vidí jen další možný zisk, pomůže jí s opravami domu a Grace si pomalu začíná uvědomovat, že se zbavuje předchozí bázlivosti a objevuje nové životní radosti.


Naše cena: 42 Kč,- (běžná cena: 49 Kč,-)

S touto knihou zákazníci kupují

Kam dál?


Nepřehlédněte!

Zasílání novinek na e-mail

Na zadaný e-mail Vám budeme jednou týdně posílat informaci o zajímavých knižních novinkách a dotiscích

Zasílání novinek
Email:

Tipy na knihy (více tipů)

Kniha Fimfárum do třetice všeho dobrého

Fimfárum do třetice všeho dobrého

Jan Werich

Fimfárum do třetice všeho dobrého obsahuje 3D fotografie, knížka vychází se speciálními stereoskopickými brýlemi a je určena nejen všem milovníkům humoru Jana Wericha …

naše cena: 127 Kč,-
(běžná cena: 149 Kč,-)
detail knihy | koupit


Další knihy autora

Ffordeová Katie


Další knihy kategorieTisk | Na začátek ^

© 2005 - 2016 Internetové knihkupectví Eruditus.cz
O provozovateli | Prohlášení o ochraně osobních údajů
Created by Nuvio.cz